Verslo ir universiteto bendradarbiavimas

Verslo praktikų centras siekia plėtoti vertę kuriančią studentų ir verslo bendruomenių partnerystę. Abipusė partnerystės nauda padės studentams atskleisti geriausias savo savybes ir ugdyti įgūdžius, o verslas gaus apčiuopiamos naudos jo augimui ir plėtrai.

Ką siūlome verslui

Verslo praktikų įrankiai

va-logo
idea
ism-logo

Esame sukūrę keletą tęstinių įrankių, kurie leidžia efektyviai ir lanksčiai dirbti su įvairiomis studentų grupėmis. Verslumo akademija – tai beveik visus moksmo metus trunkanti mokymų programa, padedanti studentams ugdyti verslumo savybes ir kompetencijas. Idėjų inkubatorius – tai platforma, kurios metu studentai turi galimybę pristatyti kūrybiškiausias ir realiai įgyvendinamas savo idėjas. Išmaniosios praktikos – tai jūsų ir kitų verslininkų sukuriamos praktikos vietos studentams, kurių metu yra ugdomi profesiniai gebėjimai, obulinami analitiniai bei realių problemų sprendimo įgūdžiai.

Kaip galite prisidėti

Kviečiame prisijungti prie konkrečių projektų ir tapti atskirų iniciatyvų ar studijų programų mecenatais. Įtakodami jų inicijavimo procesus bei turinį prisidėsite prie studijų kokybės gerinimo bei gausite reikalingų įžvalgų iššūkių sprendimui ar verslo plėtrai.

Nuolat ieškome verslo atstovų, kurie būtų linkę vesti seminarus, formuoti praktinius iššūkius studentams, prisijungti prie mentorių komandos, kurti praktikos vietas ar siūlyti kitus įsitraukimo būdus.

parallax layer

Nauda Jums

verslui1

Galimybė atpažinti geriausią iš geriausių

Iniciatyvose dalyvavusių studentų patirčių istorija padės atpažinti talentingiausius ir pakviesti juos prisijungti prie Jūsų komandos.

verslui5

Probleminių situacijų sprendimas

Požiūris iš šalies įgalina pažvelgti į situaciją kitaip ir leidžia rasti netikėtą jos sprendimo kelią. Iniciatyvose analizei pateikę konkrečią probleminę užduotį, turėsite dar daugiau galimybių priimti teisingiausią sprendimą.

verslui3

Verslo ir universiteto partnerystė

Siekiame tapti Jūsų partneriu inicijuojant bei koordinuojant universitetinius projektus. Tam, kad Jūsų idėja taptų realiu projektu kartais reikia universiteto partnerystės ir mes padėsime šiems procesams būti efektyviais ir savalaikiais.